Bow nr
Name
Category
Custom
Age
Gender
Club
Handicap
Eliminatoria 1
70
Manuel Garcia-Jose Jove- Bours Mats-Timofey Sitnik
ABM
0
BARCELONA CR. 1
86
Gerard Suñé - Gerard Andreu - Jordi Mañé - Alejandro Alvarez
ABM
0
RCN.TARRAGONA 1
Eliminatoria 2
87
Pau Simó- Clement Güez – Genis Ferri – Alex Combalia
ABM
0
CR.TORTOSA 1
88
Adrià Veciana - Didac Garreta - Marc Zubero - Iker Martínez
ABM
0
RCN.TARRAGONA 2
89
ANDREU BOIX, JOAN SERRA, VICTOR CASAS, IGOR TEIXIDOR
ABM
0
CN.BANYOLES 2
Eliminatoria 3
91
Danilo Marques - Ferran Carrera - Sergi Olid - Andreu Vila
ABM
0
CLUB REM DELTA
92
Oscar Cid – Jose C. Arasa – Manuel Alvarez – Ferran Homedes
ABM
0
CR.TORTOSA 2
93
Albert Barrera - Ferran Climent - Edgar Juan - Nil Sanchez
ABM
0
CN. AMPOSTA 2
Eliminatoria 4
95
Sergi Castells - Albert Zubero - Alex Gomez - Pau Mañé
ABM
0
RCN.TARRAGONA 3
96
Eros Vilar - Sebastià Cano - Alex Alemany - Francesc Franch
ABM
0
CN. AMPOSTA 1
99
Hector Lopez-Joan Balaña-Pablo Lopez-Pepe Closa
ABM
0
BARCELONA CR. 2
Eliminatoria 5
1
NISART ARBIB, ESTEVE MASSANES, JOEL LLUIS, ANIOL MARTI
ABM
0
CN.BANYOLES 3
2
Raul A. Robres – Oriol Martinez – Valentino Suanno – Adela Romero
ABM
0
CR.TORTOSA 3
67
BRUNO RAIMONDO, JORDI JOFRE, DENNIS CARRACEDO, MANEL BALASTEGUI
ABM
0
CN.BANYOLES 1
SEMIFINAL 1
1
Manuel Garcia-Jose Jove- Bours Mats-Timofey Sitnik
ABM
0
Barcelona CR. 1
2
BRUNO RAIMONDO, JORDI JOFRE, DENNIS CARRACEDO, MANEL BALASTEGUI
ABM
0
CN BANYOLES 1
3
ANDREU BOIX, JOAN SERRA, VICTOR CASAS, IGOR TEIXIDOR
ABM
0
CN BANYOLES 2
SEMIFINAL 2
1
Gerard Suñé - Gerard Andreu - Jordi Mañé - Alejandro Alvarez
ABM
0
TARRAGONA 1
2
NISART ARBIB, ESTEVE MASSANES, JOEL LLUIS, ANIOL MARTI
ABM
0
CN BANYOLES 3
3
Eros Vilar - Sebastià Cano - Alex Alemany - Francesc Franch
ABM
0
CN AMPOSTA 1
FINAL E
1
Oscar Cid – Jose C. Arasa – Manuel Alvarez – Ferran Homedes
ABM
0
CR.TORTOSA 2
2
Sergi Castells - Albert Zubero - Alex Gomez - Pau Mañé
ABM
0
TARRAGONA 3
FINAL D
1
Hector Lopez-Joan Balaña-Pablo Lopez-Pepe Closa
ABM
0
Barcelona CR. 2
2
Pau Simó- Clement Güez – Genis Ferri – Alex Combalia
ABM
0
CR.TORTOSA 1
3
Adrià Veciana - Didac Garreta - Marc Zubero - Iker Martínez
ABM
0
TARRAGONA 2
FINAL C
1
Danilo Marques - Ferran Carrera - Sergi Olid - Andreu Vila
ABM
0
CLUB REM DELTA
2
Albert Barrera - Ferran Climent - Edgar Juan - Nil Sanchez
ABM
0
CN AMPOSTA 2
3
Raul A. Robres – Oriol Martinez – Valentino Suanno – Adela Romero
ABM
0
CR.TORTOSA 3
FINAL B
1
ANDREU BOIX, JOAN SERRA, VICTOR CASAS, IGOR TEIXIDOR
ABM
0
CN BANYOLES 2
2
NISART ARBIB, ESTEVE MASSANES, JOEL LLUIS, ANIOL MARTI
ABM
0
CN BANYOLES 3
3
Manuel Garcia-Jose Jove- Bours Mats-Timofey Sitnik
ABM
0
Barcelona CR. 1
FINAL A
1
BRUNO RAIMONDO, JORDI JOFRE, DENNIS CARRACEDO, MANEL BALASTEGUI
ABM
0
CN BANYOLES 1
2
Eros Vilar - Sebastià Cano - Alex Alemany - Francesc Franch
ABM
0
CN AMPOSTA 1
3
Gerard Suñé - Gerard Andreu - Jordi Mañé - Alejandro Alvarez
ABM
0
TARRAGONA 1