PaulVenemansPrijs 2021 Results
3.3 km Rowing - time trial
Sunday 14 November '21, 14:00
Scroll
Refresh
By category
Flat
#
Name
Result
Speed
H
1
Brecht van Kuijk21
H  ·  Skoll 1
12:28.2 (1)
1:53.4 /500m
2
Vos Jiri de / Toorn Stefan van den1 (met 2)
H  ·  Proteus 1
12:32.9 (2)
1:54.1 /500m
3
Hereijgers Hidde14
H  ·  Proteus 5
12:52.1 (3)
1:57.0 /500m
4
Hout Kevin / Breeuwer Marten3 (met 4)
H  ·  Argo 1
12:54.0 (4)
1:57.3 /500m
5
Enthoven Maarten19
H  ·  Proteus 2
12:54.0 (4)
1:57.3 /500m
6
Dikken Pieter13
H  ·  Skadi
12:58.8 (6)
1:58.0 /500m
7
Sande Tom van der17
H  ·  Proteus 3
13:12.5 (7)
2:00.1 /500m
8
Albers Kjell / Baardwijk Chiel van5 (met 6)
H  ·  Proteus 4
13:23.7 (8)
2:01.8 /500m
9
Geffen Rik van / Koen Stoetman7 (met 8)
H  ·  Dudok
13:25.7 (9)
2:02.1 /500m
10
Mos Kai15
H  ·  Orca
13:40.7 (10)
2:04.3 /500m
11
Koen Luppes22
H  ·  Gyas 1
13:46.3 (11)
2:05.2 /500m
12
Weijers Ruben20
H  ·  Okeanos
13:54.1 (12)
2:06.4 /500m
13
Lamers Eef18
H  ·  Phocas
14:05.0 (13)
2:08.0 /500m
14
Ottenbros Mads16
H  ·  Alkmaarsche
14:43.9 (14)
2:13.9 /500m
D
1
Man Benita de59
D  ·  Zwolsche
14:12.2 (1)
2:09.1 /500m
2
Meulen Janneke Van der23
D  ·  Willem III
14:13.2 (2)
2:09.3 /500m
3
Mourik Jonna van25
D  ·  Orca
14:26.1 (3)
2:11.2 /500m
4
Meijerink Madelief / Kedde Mila27 (met 80)
D  ·  Daventria
14:57.8 (4)
2:16.0 /500m
5
Burger Mila24
D  ·  RIC
15:34.7 (5)
2:21.6 /500m
V
1
Matten Sander van der43
V  ·  Dordrechtsche
13:00.0 (1)
1:58.2 /500m
2
Dijk Sander van30
V  ·  DDS 1
13:21.8 (2)
2:01.5 /500m
3
Huzen Erwin45
V  ·  Phocas
13:32.5 (3)
2:03.1 /500m
4
Wink Max42
V  ·  DDS 5
13:37.2 (4)
2:03.8 /500m
5
Gualtherie van Weezel Tjerk31
V  ·  Willem III 2
13:43.0 (5)
2:04.7 /500m
6
Overkamp Nick44
V  ·  Laak
13:48.1 (6)
2:05.5 /500m
7
Nieuwenhuis Bas32
V  ·  ARC 1
14:00.1 (7)
2:07.3 /500m
8
Al Frank33
V  ·  Alkmaarsche 2
14:03.0 (8)
2:07.7 /500m
9
Heuvel Ignace van den51
V  ·  Beatrix
14:16.7 (9)
2:09.8 /500m
10
Campen Laurens van37
V  ·  DDS 2
14:17.3 (10)
2:09.9 /500m
11
Hoekstra Anne Wiebe48
V  ·  Hunze
14:18.0 (11)
2:10.0 /500m
12
Holzhauer Pim41
V  ·  ARC 2
14:29.3 (12)
2:11.7 /500m
13
Hendriks Guido46
V  ·  DDS 4
14:32.6 (13)
2:12.2 /500m
14
Drenth Jasper36
V  ·  Hoop 2
14:45.0 (14)
2:14.1 /500m
15
Dekker Wouter38
V  ·  Viking
14:45.4 (15)
2:14.2 /500m
16
Duzijn Robert35
V  ·  Daventria
14:55.6 (16)
2:15.7 /500m
17
Bakker Wiebe39
V  ·  Alkmaarsche 1
14:56.3 (17)
2:15.8 /500m
18
Nuis Misha50
V  ·  DDS 3
15:07.6 (18)
2:17.5 /500m
19
Fulop Tancrede52
V  ·  Hoop 1
15:13.8 (19)
2:18.5 /500m
20
Hoeksel Lars34
V  ·  Euros
15:28.5 (20)
2:20.7 /500m
21
Arem Henk Wim van49
V  ·  Willem III 1
16:16.0 (21)
2:27.9 /500m
DV
1
Voordouw Janneke60
DV  ·  DDS
14:55.1 (1)
2:15.6 /500m
2
Jong Helma de55
DV  ·  Vada
15:06.2 (2)
2:17.3 /500m
3
Snippe Marjolein58
DV  ·  Daventria
15:36.7 (3)
2:21.9 /500m
4
Russell-van der Zee Anneloes57
DV  ·  Alkmaarsche
15:54.7 (4)
2:24.7 /500m
5
Triscos Saskia61
DV  ·  Willem III
15:56.8 (5)
2:25.0 /500m
J18
1
Halkes Mees67
J18  ·  DDS 2
13:32.7 (1)
2:03.1 /500m
2
Gool Tim van69
J18  ·  DDS 1
13:44.0 (2)
2:04.8 /500m
3
Laak Reijer ter71
J18  ·  Hoop
13:50.9 (3)
2:05.9 /500m
4
Mul Diewert64
J18  ·  Daventria 4
13:58.4 (4)
2:07.0 /500m
5
Eijskoot Tos65
J18  ·  Alkmaarsche
14:06.1 (5)
2:08.2 /500m
6
Wal Joep van der68
J18  ·  Daventria 6
14:18.7 (6)
2:10.1 /500m
7
Groenendijk Tibe74
J18  ·  Daventria 3
14:31.7 (7)
2:12.1 /500m
8
Adriaanse Tom70
J18  ·  Daventria 1
14:54.5 (8)
2:15.5 /500m
9
Kleinhof Hidde72
J18  ·  Daventria 5
14:58.0 (9)
2:16.1 /500m
10
Bruijne Thada de66
J18  ·  Daventria 2
15:00.9 (10)
2:16.5 /500m
11
Veldhuizen Tjerk van73
J18  ·  Daventria 7
15:10.1 (11)
2:17.9 /500m
M18
1
Phaedra van der Molen76
M18  ·  Amstel 1
14:11.0 (1)
2:08.9 /500m
2
Ooink Helene79
M18  ·  DDS 1
15:00.4 (2)
2:16.4 /500m
3
Geurts Anne77
M18  ·  DDS 2
15:05.0 (3)
2:17.1 /500m

DNS = Did not Start,   DNF = Did not Finish,   DQ = Disqualified
Share results:
Timing with RaceClocker.com