PaulVenemansPrijs 2021 Results
3.3 km Rowing - Time Trial
Sunday 14 November '21, 14:00
Scroll
Refresh
by Category
Flat
#
Name
Result 
Speed
H
1
Brecht van Kuijk21
H  ·  Skoll 1
12:28.2 (1)
15.88 km/h
2
Vos Jiri de / Toorn Stefan van den1 (met 2)
H  ·  Proteus 1
12:32.9 (2)
15.78 km/h
3
Hereijgers Hidde14
H  ·  Proteus 5
12:52.1 (3)
15.39 km/h
4
Hout Kevin / Breeuwer Marten3 (met 4)
H  ·  Argo 1
12:54.0 (4)
15.35 km/h
5
Enthoven Maarten19
H  ·  Proteus 2
12:54.0 (4)
15.35 km/h
6
Dikken Pieter13
H  ·  Skadi
12:58.8 (6)
15.25 km/h
7
Sande Tom van der17
H  ·  Proteus 3
13:12.5 (7)
14.99 km/h
8
Albers Kjell / Baardwijk Chiel van5 (met 6)
H  ·  Proteus 4
13:23.7 (8)
14.78 km/h
9
Geffen Rik van / Koen Stoetman7 (met 8)
H  ·  Dudok
13:25.7 (9)
14.74 km/h
10
Mos Kai15
H  ·  Orca
13:40.7 (10)
14.48 km/h
11
Koen Luppes22
H  ·  Gyas 1
13:46.3 (11)
14.38 km/h
12
Weijers Ruben20
H  ·  Okeanos
13:54.1 (12)
14.24 km/h
13
Lamers Eef18
H  ·  Phocas
14:05.0 (13)
14.06 km/h
14
Ottenbros Mads16
H  ·  Alkmaarsche
14:43.9 (14)
13.44 km/h
D
1
Man Benita de59
D  ·  Zwolsche
14:12.2 (1)
13.94 km/h
2
Meulen Janneke Van der23
D  ·  Willem III
14:13.2 (2)
13.92 km/h
3
Mourik Jonna van25
D  ·  Orca
14:26.1 (3)
13.72 km/h
4
Meijerink Madelief / Kedde Mila27 (met 80)
D  ·  Daventria
14:57.8 (4)
13.23 km/h
5
Burger Mila24
D  ·  RIC
15:34.7 (5)
12.71 km/h
V
1
Matten Sander van der43
V  ·  Dordrechtsche
13:00.0 (1)
15.23 km/h
2
Dijk Sander van30
V  ·  DDS 1
13:21.8 (2)
14.82 km/h
3
Huzen Erwin45
V  ·  Phocas
13:32.5 (3)
14.62 km/h
4
Wink Max42
V  ·  DDS 5
13:37.2 (4)
14.54 km/h
5
Gualtherie van Weezel Tjerk31
V  ·  Willem III 2
13:43.0 (5)
14.43 km/h
6
Overkamp Nick44
V  ·  Laak
13:48.1 (6)
14.35 km/h
7
Nieuwenhuis Bas32
V  ·  ARC 1
14:00.1 (7)
14.14 km/h
8
Al Frank33
V  ·  Alkmaarsche 2
14:03.0 (8)
14.09 km/h
9
Heuvel Ignace van den51
V  ·  Beatrix
14:16.7 (9)
13.87 km/h
10
Campen Laurens van37
V  ·  DDS 2
14:17.3 (10)
13.86 km/h
11
Hoekstra Anne Wiebe48
V  ·  Hunze
14:18.0 (11)
13.85 km/h
12
Holzhauer Pim41
V  ·  ARC 2
14:29.3 (12)
13.67 km/h
13
Hendriks Guido46
V  ·  DDS 4
14:32.6 (13)
13.61 km/h
14
Drenth Jasper36
V  ·  Hoop 2
14:45.0 (14)
13.42 km/h
15
Dekker Wouter38
V  ·  Viking
14:45.4 (15)
13.42 km/h
16
Duzijn Robert35
V  ·  Daventria
14:55.6 (16)
13.26 km/h
17
Bakker Wiebe39
V  ·  Alkmaarsche 1
14:56.3 (17)
13.25 km/h
18
Nuis Misha50
V  ·  DDS 3
15:07.6 (18)
13.09 km/h
19
Fulop Tancrede52
V  ·  Hoop 1
15:13.8 (19)
13.00 km/h
20
Hoeksel Lars34
V  ·  Euros
15:28.5 (20)
12.79 km/h
21
Arem Henk Wim van49
V  ·  Willem III 1
16:16.0 (21)
12.17 km/h
DV
1
Voordouw Janneke60
DV  ·  DDS
14:55.1 (1)
13.27 km/h
2
Jong Helma de55
DV  ·  Vada
15:06.2 (2)
13.11 km/h
3
Snippe Marjolein58
DV  ·  Daventria
15:36.7 (3)
12.68 km/h
4
Russell-van der Zee Anneloes57
DV  ·  Alkmaarsche
15:54.7 (4)
12.44 km/h
5
Triscos Saskia61
DV  ·  Willem III
15:56.8 (5)
12.42 km/h
J18
1
Halkes Mees67
J18  ·  DDS 2
13:32.7 (1)
14.62 km/h
2
Gool Tim van69
J18  ·  DDS 1
13:44.0 (2)
14.42 km/h
3
Laak Reijer ter71
J18  ·  Hoop
13:50.9 (3)
14.30 km/h
4
Mul Diewert64
J18  ·  Daventria 4
13:58.4 (4)
14.17 km/h
5
Eijskoot Tos65
J18  ·  Alkmaarsche
14:06.1 (5)
14.04 km/h
6
Wal Joep van der68
J18  ·  Daventria 6
14:18.7 (6)
13.83 km/h
7
Groenendijk Tibe74
J18  ·  Daventria 3
14:31.7 (7)
13.63 km/h
8
Adriaanse Tom70
J18  ·  Daventria 1
14:54.5 (8)
13.28 km/h
9
Kleinhof Hidde72
J18  ·  Daventria 5
14:58.0 (9)
13.23 km/h
10
Bruijne Thada de66
J18  ·  Daventria 2
15:00.9 (10)
13.19 km/h
11
Veldhuizen Tjerk van73
J18  ·  Daventria 7
15:10.1 (11)
13.05 km/h
M18
1
Phaedra van der Molen76
M18  ·  Amstel 1
14:11.0 (1)
13.96 km/h
2
Ooink Helene79
M18  ·  DDS 1
15:00.4 (2)
13.19 km/h
3
Geurts Anne77
M18  ·  DDS 2
15:05.0 (3)
13.13 km/h

DNS = Did not Start,   DNF = Did not Finish,   DQ = Disqualified
Share results:
Timing with RaceClocker.com