Trial Catalunya Castelldefels Results
1 km RowingWave starts
Saturday 3 Dec '22, 10:00
Scroll
Download
Group by
#
Name
Result
Speed
1X CADET FEMENi
1
Elisenda Torrent5
1X CADET FEMENi  ·  CN BANYOLES 3
04:09.2 (1)
2:04.6 /500m
2
Joana Casellas3
1X CADET FEMENi  ·  CN BANYOLES 4
04:11.0 (2)
2:05.5 /500m
3
Ixchel Tura3
1X CADET FEMENi  ·  CN BANYOLES 2
04:11.4 (3)
2:05.7 /500m
4
Noa Roca4
1X CADET FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 1
04:12.2 (4)
2:06.1 /500m
5
Adriana Pujol2
1X CADET FEMENi  ·  CN BANYOLES 1
04:13.2 (5)
2:06.6 /500m
6
Joana Casellas5
1X CADET FEMENi  ·  CN BANYOLES 4
04:20.2 (6)
2:10.1 /500m
7
Adriana Pujol2
1X CADET FEMENi  ·  CN BANYOLES 1
04:21.6 (7)
2:10.8 /500m
8
Noa Roca2
1X CADET FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 1
04:23.9 (8)
2:12.0 /500m
9
Angela Oubiña4
1X CADET FEMENi  ·  BARCELONA CR.
04:24.2 (9)
2:12.1 /500m
10
ixchel Tura3
1X CADET FEMENi  ·  CN BANYOLES 2
04:24.4 (10)
2:12.2 /500m
11
Jana Matuhen1
1X CADET FEMENi  ·  CR.DELTA 1
04:25.2 (11)
2:12.6 /500m
12
Elisenda Torrent4
1X CADET FEMENi  ·  CN BANYOLES 3
04:27.5 (12)
2:13.8 /500m
13
Núria Porta5
1X CADET FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 3
04:27.6 (13)
2:13.8 /500m
14
Marina Barbera2
1X CADET FEMENi  ·  CN.SANT CARLES
04:28.1 (14)
2:14.1 /500m
15
Angela Oubinya1
1X CADET FEMENi  ·  BARCELONA CR.
04:30.8 (15)
2:15.4 /500m
16
Lola Markova1
1X CADET FEMENi  ·  CN. AMPOSTA 2
04:31.7 (16)
2:15.9 /500m
17
Marina Barbera4
1X CADET FEMENi  ·  CN.SANT CARLES
04:38.1 (17)
2:19.1 /500m
18
Jana Matuhen1
1X CADET FEMENi  ·  CR.DELTA 1
04:38.7 (18)
2:19.4 /500m
19
Nuria Porta1
1X CADET FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 3
04:40.4 (19)
2:20.2 /500m
20
Lola Markova5
1X CADET FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 2
04:42.5 (20)
2:21.3 /500m
21
Clara Roman4
1X CADET FEMENi  ·  RC.MARiTiM
04:51.4 (21)
2:25.7 /500m
22
Saray Casternado3
1X CADET FEMENi  ·  CR.DELTA 2
04:58.0 (22)
2:29.0 /500m
23
Sara Roig2
1X CADET FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 4
05:03.4 (23)
2:31.7 /500m
24
Jana Morros3
1X CADET FEMENi  ·  C.E. OLiMPiC BARCELONA
05:06.7 (24)
2:33.4 /500m
25
Joana Casellas2
1X CADET FEMENi  ·  CN BANYOLES 4
05:27.1 (25)
2:43.6 /500m
26
Ixchel Tura4
1X CADET FEMENi  ·  CN BANYOLES 2
05:29.3 (26)
2:44.7 /500m
27
CN BANYOLES 15
1X CADET FEMENi  ·  Adriana Pujol
05:31.1 (27)
2:45.6 /500m
28
Noa Roca1
1X CADET FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 1
05:37.0 (28)
2:48.5 /500m
29
Elisenda Torrent3
1X CADET FEMENi  ·  CN BANYOLES 3
05:39.9 (29)
2:50.0 /500m
30
Angela Oubiña4
1X CADET FEMENi  ·  BARCELONA CR
05:46.3 (30)
2:53.2 /500m
31
Marina Barbera3
1X CADET FEMENi  ·  CN. SANT CARLES
05:47.0 (31)
2:53.5 /500m
32
Jana Matuhen5
1X CADET FEMENi  ·  CR DELTA 1
05:49.9 (32)
2:55.0 /500m
33
Núria Porta1
1X CADET FEMENi  ·  AMPOSTA 3
05:52.3 (33)
2:56.2 /500m
34
Lola Markova2
1X CADET FEMENi  ·  AMPOSTA 2
05:56.3 (34)
2:58.2 /500m
2- CADET FEMENi
1
Carina Torres, Judit Vilà2
2- CADET FEMENi  ·  BANYOLES 1
03:56.1 (1)
1:58.1 /500m
2
Nuria Olid - Julia Albacar1
2- CADET FEMENi  ·  CR. DELTA
04:03.3 (2)
2:01.7 /500m
3
Carina Torres - Judit Vila1
2- CADET FEMENi  ·  CN BANYOLES 1
04:03.6 (3)
2:01.8 /500m
4
Abril Franch - Rita Estarriola3
2- CADET FEMENi  ·  BANYOLES 2
04:05.1 (4)
2:02.6 /500m
5
Nuria Olid - Julia Albacar3
2- CADET FEMENi  ·  CR.DELTA
04:09.7 (5)
2:04.8 /500m
6
Abril Franch - Rita Estarriola2
2- CADET FEMENi  ·  CN BANYOLES 2
04:14.6 (6)
2:07.3 /500m
1X CADET MASCULi
1
Matvey Gorshkov3
1X CADET MASCULi  ·  CN BANYOLES 1
03:43.7 (1)
1:51.9 /500m
2
Dani Arboleda2
1X CADET MASCULi  ·  BARCELONA CR.1
03:46.9 (2)
1:53.5 /500m
3
Teo Sanchez5
1X CADET MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 1
03:53.8 (3)
1:56.9 /500m
4
Joan Sanchez4
1X CADET MASCULi  ·  CN BANYOLES 2
03:55.0 (4)
1:57.5 /500m
5
Julio Vega 6
1X CADET MASCULi  ·  CN. SANT CARLES 1
03:57.7 (5)
1:58.9 /500m
6
Martí Faixeda1
1X CADET MASCULi  ·  CN BANYOLES 3
04:01.9 (6)
2:01.0 /500m
7
Matvey Gorshkov4
1X CADET MASCULi  ·  CN BANYOLES 1
04:03.8 (7)
2:01.9 /500m
8
Biel Picart2
1X CADET MASCULi  ·  CN BANYOLES 4
04:04.9 (8)
2:02.5 /500m
9
Joan Sanchez2
1X CADET MASCULi  ·  CN BANYOLES 2
04:06.3 (9)
2:03.2 /500m
10
Leo Vilaubi3
1X CADET MASCULi  ·  CR. TORTOSA 1
04:09.7 (10)
2:04.8 /500m
11
Guillem Sancho5
1X CADET MASCULi  ·  BARCELONA CR.3
04:13.2 (11)
2:06.6 /500m
12
Biel Perez5
1X CADET MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 5
04:15.9 (12)
2:08.0 /500m
13
Guillem Choi1
1X CADET MASCULi  ·  BARCELONA CR.2
04:18.2 (13)
2:09.1 /500m
14
Biel Roig1
1X CADET MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 3
04:23.1 (14)
2:11.6 /500m
15
Victor Blanch4
1X CADET MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 4
04:37.8 (15)
2:18.9 /500m
16
Teo Sanchez3
1X CADET MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 1
21:00:53.1 (16)
630:26.6 /500m
17
Marti Faixeda1
1X CADET MASCULi  ·  CN BANYOLES 3
21:00:53.8 (17)
630:26.9 /500m
18
Angel Labordeta 5
1X CADET MASCULi  ·  CN. SANT CARLES 2
21:01:05.0 (18)
630:32.5 /500m
19
Pep Nuez2
1X CADET MASCULi  ·  CR. TORTOSA 2
21:01:18.2 (19)
630:39.1 /500m
20
Alex Gari4
1X CADET MASCULi  ·  CR. TORTOSA 3
21:01:52.3 (20)
630:56.2 /500m
21
Dani Arboleda5
1X CADET MASCULi  ·  BARCELONA CR.1
21:04:00.4 (21)
632:00.2 /500m
22
Julio Vega 3
1X CADET MASCULi  ·  CN. SANT CARLES 1
21:04:11.9 (22)
632:05.9 /500m
23
Pol Capella1
1X CADET MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 2
21:04:14.0 (23)
632:07.0 /500m
24
Josep Penalva2
1X CADET MASCULi  ·  CN BANYOLES 5
21:04:15.3 (24)
632:07.7 /500m
25
Hadar Vazquez4
1X CADET MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 6
21:04:39.7 (25)
632:19.8 /500m
Josep Penalva1
1X CADET MASCULi  ·  CN BANYOLES 5
Missing start time 
-
Martí Faixeda2
1X CADET MASCULi  ·  CN BANYOLES 3
Missing start time 
-
Dani Arboleda3
1X CADET MASCULi  ·  BARCELONA CR.1
Missing start time 
-
Matvey Gorshkov4
1X CADET MASCULi  ·  CN BANYOLES 1
Missing start time 
-
Biel Picart5
1X CADET MASCULi  ·  CN BANYOLES 4
Missing start time 
-
Pol Capella1
1X CADET MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 2
Missing start time 
-
Guillem Sancho2
1X CADET MASCULi  ·  BARCELONA CR.3
Missing start time 
-
Josep Penalva3
1X CADET MASCULi  ·  CN BANYOLES 5
Missing start time 
-
Biel Picart4
1X CADET MASCULi  ·  CN BANYOLES 4
Missing start time 
-
Pol Capella1
1X CADET MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 2
Not started 
-
Guillem Sancho2
1X CADET MASCULi  ·  BARCELONA CR.3
Not started 
-
Teo Sanchez3
1X CADET MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 1
Not started 
-
Joan Sanchez4
1X CADET MASCULi  ·  CN BANYOLES 2
Not started 
-
Julio Vega5
1X CADET MASCULi  ·  CN. SANT CARLES 1
Not started 
-
2- CADET MASCULi
1
Enric Gisbert - Albert Valles3
2- CADET MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 1
03:39.9 (1)
1:50.0 /500m
2
Eduard Colome - Kyryl Korets4
2- CADET MASCULi  ·  CR.DELTA 1
03:44.6 (2)
1:52.3 /500m
3
Enric Gisbert - Albert Valles2
2- CADET MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 1
03:54.2 (3)
1:57.1 /500m
4
Eduard Colome - Kyryl Korets2
2- CADET MASCULi  ·  CR.DELTA 1
03:56.0 (4)
1:58.0 /500m
5
Ferran Pons- Pol Mir3
2- CADET MASCULi  ·  CN.BANYOLES
03:57.3 (5)
1:58.7 /500m
6
Guillem Princep - Aleix Guzman1
2- CADET MASCULi  ·  CR. TORTOSA 1
03:58.1 (6)
1:59.1 /500m
7
Albert Arasa - Martino Suanno4
2- CADET MASCULi  ·  CR. TORTOSA 3
03:59.5 (7)
1:59.8 /500m
8
Guillem Princep ? Aleix Guzman4
2- CADET MASCULi  ·  CR. TORTOSA 1
04:03.0 (8)
2:01.5 /500m
9
Jaume Aragones - Lluis Galindo3
2- CADET MASCULi  ·  RCN.TARRAGONA
04:04.3 (9)
2:02.2 /500m
10
Axel Gas - Enric Padrosa1
2- CADET MASCULi  ·  CR. TORTOSA 2
04:07.2 (10)
2:03.6 /500m
11
Albert Arasa ? Martino Suanno1
2- CADET MASCULi  ·  CR. TORTOSA 3
04:07.3 (11)
2:03.7 /500m
12
Jaume Aragones - Lluis Galindo5
2- CADET MASCULi  ·  RCN.TARRAGONA
04:07.4 (12)
2:03.7 /500m
13
Axel Gas ? Enric Padrosa5
2- CADET MASCULi  ·  CR. TORTOSA 2
04:10.0 (13)
2:05.0 /500m
14
David Fumado - Joan Araujo2
2- CADET MASCULi  ·  CR.DELTA 2
04:11.3 (14)
2:05.7 /500m
15
Ferran Beltran - Pau Recio3
2- CADET MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 2
04:20.3 (15)
2:10.2 /500m
16
David Fumado - Joan Araujo1
2- CADET MASCULi  ·  CR.DELTA 2
04:20.6 (16)
2:10.3 /500m
17
Ferran Beltran - Pau Recio4
2- CADET MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 2
04:23.9 (17)
2:12.0 /500m
18
Ferran Pons- Pol Mir2
2- CADET MASCULi  ·  CN.BANYOLES
05:06.8 (18)
2:33.4 /500m
1X JUVENiL FEMENi
1
Noa Guach3
1X JUVENiL FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 1
04:07.0 (1)
2:03.5 /500m
2
Martina Moya5
1X JUVENiL FEMENi  ·  C.E.OLiMPiC 1
04:08.1 (2)
2:04.1 /500m
3
Angels Ventura1
1X JUVENiL FEMENi  ·  CN.SANT CARLES 1
04:08.5 (3)
2:04.3 /500m
4
Anna Gil4
1X JUVENiL FEMENi  ·  RCN.TARRAGONA 1
04:09.1 (4)
2:04.6 /500m
5
Angels Ventura3
1X JUVENiL FEMENi  ·  CN.SANT CARLES 1
04:10.0 (5)
2:05.0 /500m
6
Noa Guach3
1X JUVENiL FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 1
04:10.1 (6)
2:05.1 /500m
7
Martina Moya4
1X JUVENiL FEMENi  ·  C.E.OLiMPiC 1
04:11.5 (7)
2:05.8 /500m
8
Natiela Vatamaniuc2
1X JUVENiL FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 2
04:12.9 (8)
2:06.5 /500m
9
Aina Estebanell4
1X JUVENiL FEMENi  ·  RCN.TARRAGONA 3
04:14.0 (9)
2:07.0 /500m
10
Anna Gil2
1X JUVENiL FEMENi  ·  RCN.TARRAGONA 1
04:14.6 (10)
2:07.3 /500m
11
Natiela Vatamaniuc5
1X JUVENiL FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 2
04:15.4 (11)
2:07.7 /500m
12
Anna Gil4
1X JUVENiL FEMENi  ·  RCN.TARRAGONA 1
04:17.0 (12)
2:08.5 /500m
13
Angels Ventura4
1X JUVENiL FEMENi  ·  CN.SANT CARLES 1
04:17.7 (13)
2:08.8 /500m
14
Marta Ferre5
1X JUVENiL FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 3
04:18.8 (14)
2:09.4 /500m
15
Noa Guach2
1X JUVENiL FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 1
04:19.1 (15)
2:09.6 /500m
16
Aina Estebanell3
1X JUVENiL FEMENi  ·  RCN.TARRAGONA 3
04:19.1 (15)
2:09.6 /500m
17
Aina Estebanell3
1X JUVENiL FEMENi  ·  RCN.TARRAGONA 3
04:19.9 (17)
2:09.9 /500m
18
Vinyet Arbues2
1X JUVENiL FEMENi  ·  BARCELONA CR.
04:21.1 (18)
2:10.6 /500m
19
Natiela Vatamaniuc3
1X JUVENiL FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 2
04:21.5 (19)
2:10.8 /500m
20
Marta Ferre2
1X JUVENiL FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 3
04:22.6 (20)
2:11.3 /500m
21
Martina Moya 2
1X JUVENiL FEMENi  ·  C.E.OLiMPiC 1
04:23.7 (21)
2:11.9 /500m
22
Maria Lopez5
1X JUVENiL FEMENi  ·  RCN.TARRAGONA 4
04:23.7 (21)
2:11.9 /500m
23
Marta Ferre2
1X JUVENiL FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 3
04:24.5 (23)
2:12.3 /500m
24
Vinyet Arbues1
1X JUVENiL FEMENi  ·  BARCELONA CR.
04:25.7 (24)
2:12.9 /500m
25
Bet Sentis3
1X JUVENiL FEMENi  ·  RCN.TARRAGONA 2
04:26.1 (25)
2:13.1 /500m
26
Vinyet Arbues4
1X JUVENiL FEMENi  ·  BARCELONA CR.
04:27.2 (26)
2:13.6 /500m
27
Maria Lopez1
1X JUVENiL FEMENi  ·  RCN.TARRAGONA 4
04:28.4 (27)
2:14.2 /500m
28
Maria Lopez1
1X JUVENiL FEMENi  ·  RCN.TARRAGONA 4
04:30.0 (28)
2:15.0 /500m
29
Ariana Cerda5
1X JUVENiL FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 5
04:30.7 (29)
2:15.4 /500m
30
Helena Saez4
1X JUVENiL FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 4
04:31.3 (30)
2:15.7 /500m
31
ia Alemany2
1X JUVENiL FEMENi  ·  RC.MARiTiM 1
04:33.4 (31)
2:16.7 /500m
32
Carla Garcia4
1X JUVENiL FEMENi  ·  C.E.OLiMPiC 2
04:34.7 (32)
2:17.4 /500m
33
Ania Accensi 3
1X JUVENiL FEMENi  ·  CN.SANT CARLES 2
04:42.6 (33)
2:21.3 /500m
34
Fiona Arasa5
1X JUVENiL FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 6
04:43.5 (34)
2:21.8 /500m
35
Jade Montero5
1X JUVENiL FEMENi  ·  CR.DELTA
04:51.9 (35)
2:26.0 /500m
36
Violeta Magarinyos1
1X JUVENiL FEMENi  ·  RC.MARiTiM 3
05:04.5 (36)
2:32.3 /500m
37
Ariadna Vila1
1X JUVENiL FEMENi  ·  RC.MARiTiM 2
05:10.6 (37)
2:35.3 /500m
DNS1
1X JUVENiL FEMENi  ·  RCN.TARRAGONA 2
DNS 
-
2- JUVENiL FEMENi
1
Irene Fornos - Barbara Llambrich3
2- JUVENiL FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 1
03:53.4 (1)
1:56.7 /500m
2
Berta Tarradas - Emma Ceres5
2- JUVENiL FEMENi  ·  CN.BANYOLES
03:55.2 (2)
1:57.6 /500m
3
irene Fornos - Barbara Llambrich1
2- JUVENiL FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 1
03:56.8 (3)
1:58.4 /500m
4
Laura Ferre - Carla Marti1
2- JUVENiL FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 2
03:59.4 (4)
1:59.7 /500m
5
Nuria Bouzas - Jana Ribes2
2- JUVENiL FEMENi  ·  CR.TORTOSA
04:02.8 (5)
2:01.4 /500m
6
Berta Tarradas - Emma Ceres2
2- JUVENiL FEMENi  ·  CN.BANYOLES
04:03.0 (6)
2:01.5 /500m
7
Marta Monllau - Denisa Bonchis3
2- JUVENiL FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 3
04:05.8 (7)
2:02.9 /500m
8
Marta Monllau - Denisa Bonchis4
2- JUVENiL FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 3
04:07.1 (8)
2:03.6 /500m
9
Nuria Bouzas ? Jana Ribes2
2- JUVENiL FEMENi  ·  CR.TORTOSA
04:08.5 (9)
2:04.3 /500m
10
Laura Ferre - Carla Marti3
2- JUVENiL FEMENi  ·  CN.AMPOSTA 2
04:09.6 (10)
2:04.8 /500m
11
Clara Gomez- Julia Roca1
2- JUVENiL FEMENi  ·  C.E.OLiMPiC
04:31.0 (11)
2:15.5 /500m
1X JUVENiL MASCULi
1
Timofey Sitnik3
1X JUVENiL MASCULi  ·  BARCELONA CR 1
03:36.6 (1)
1:48.3 /500m
2
Timofey Sitnik3
1X JUVENiL MASCULi  ·  BARCELONA CR.1
03:37.0 (2)
1:48.5 /500m
3
Joan Balanya2
1X JUVENiL MASCULi  ·  BARCELONA CR 2
03:38.4 (3)
1:49.2 /500m
4
Timofey Sitnik3
1X JUVENiL MASCULi  ·  BARCELONA CR.1
03:38.8 (4)
1:49.4 /500m
5
Sebastia Cano4
1X JUVENiL MASCULi  ·  AMPOSTA 1
03:41.6 (5)
1:50.8 /500m
6
Sebastia Cano2
1X JUVENiL MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 1
03:43.2 (6)
1:51.6 /500m
7
Joan Balanya4
1X JUVENiL MASCULi  ·  BARCELONA CR.2
03:43.3 (7)
1:51.7 /500m
8
Sebastia Cano4
1X JUVENiL MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 1
03:43.6 (8)
1:51.8 /500m
9
Ferran Carrera5
1X JUVENiL MASCULi  ·  CR.DELTA 2
03:44.0 (9)
1:52.0 /500m
10
Joan Balanya3
1X JUVENiL MASCULi  ·  BARCELONA CR.2
03:44.1 (10)
1:52.1 /500m
11
Jordi Alexandrescu1
1X JUVENiL MASCULi  ·  CN.SANT CARLES
03:45.0 (11)
1:52.5 /500m
12
Danilo Marques4
1X JUVENiL MASCULi  ·  CR.DELTA 1
03:45.2 (12)
1:52.6 /500m
13
Jordi Alexandrescu5
1X JUVENiL MASCULi  ·  SANT CARLES
03:45.9 (13)
1:53.0 /500m
14
Pau Mañe3
1X JUVENiL MASCULi  ·  RCN.TARRAGONA 1
03:46.0 (14)
1:53.0 /500m
15
Danilo Marques2
1X JUVENiL MASCULi  ·  CR.DELTA 1
03:46.3 (15)
1:53.2 /500m
16
Esteve Massanes2
1X JUVENiL MASCULi  ·  CN BANYOLES 2
03:46.6 (16)
1:53.3 /500m
17
Jordi Alexandrescu4
1X JUVENiL MASCULi  ·  CN.SANT CARLES
03:46.7 (17)
1:53.4 /500m
18
Esteve Massanes2
1X JUVENiL MASCULi  ·  CN BANYOLES 2
03:46.9 (18)
1:53.5 /500m
19
Ferran Carrera5
1X JUVENiL MASCULi  ·  CR.DELTA 2
03:48.4 (19)
1:54.2 /500m
20
Danilo Marques3
1X JUVENiL MASCULi  ·  DELETA 1
03:48.4 (19)
1:54.2 /500m
21
Pau Mañe1
1X JUVENiL MASCULi  ·  TARRAGONA 1
03:48.6 (21)
1:54.3 /500m
22
Esteve Massanes4
1X JUVENiL MASCULi  ·  BANYOLES 2
03:49.5 (22)
1:54.8 /500m
23
Pau Manye3
1X JUVENiL MASCULi  ·  RCN.TARRAGONA 1
03:50.6 (23)
1:55.3 /500m
24
Nisart Arbib1
1X JUVENiL MASCULi  ·  CN BANYOLES 3
03:50.8 (24)
1:55.4 /500m
25
Nil Sanchez4
1X JUVENiL MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 2
03:50.9 (25)
1:55.5 /500m
26
Ferran Carrera1
1X JUVENiL MASCULi  ·  DELETA 2
03:51.6 (26)
1:55.8 /500m
27
Genis Ferri1
1X JUVENiL MASCULi  ·  CR. TORTOSA 1
03:54.8 (27)
1:57.4 /500m
28
Nisart Arbib2
1X JUVENiL MASCULi  ·  BANYOLES 3
03:55.9 (28)
1:58.0 /500m
29
iker Martinez4
1X JUVENiL MASCULi  ·  RCN.TARRAGONA 2
03:56.9 (29)
1:58.5 /500m
30
iker Martinez5
1X JUVENiL MASCULi  ·  TARRAGONA 2
03:59.5 (30)
1:59.8 /500m
31
alex Alvaredo1
1X JUVENiL MASCULi  ·  RC.MARiTiM 2
03:59.9 (31)
1:60.0 /500m
32
iker Martinez5
1X JUVENiL MASCULi  ·  RCN.TARRAGONA 2
04:00.4 (32)
2:00.2 /500m
33
Bernat Llorens5
1X JUVENiL MASCULi  ·  RC.MARiTiM 3
04:03.6 (33)
2:01.8 /500m
34
Gerard Batalla2
1X JUVENiL MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 3
04:06.4 (34)
2:03.2 /500m
35
Sergi Castells5
1X JUVENiL MASCULi  ·  RCN.TARRAGONA 4
04:06.4 (34)
2:03.2 /500m
36
Pau Morato1
1X JUVENiL MASCULi  ·  CR. TORTOSA 2
04:07.7 (36)
2:03.8 /500m
37
Alex Gomez2
1X JUVENiL MASCULi  ·  RCN.TARRAGONA 3
04:08.4 (37)
2:04.2 /500m
38
Alexian Gueorguiev3
1X JUVENiL MASCULi  ·  RC.MARiTiM 4
04:33.9 (38)
2:17.0 /500m
39
Nisart Arbib1
1X JUVENiL MASCULi  ·  CN BANYOLES 3
27:48.4 (39)
13:54.2 /500m
2- JUVENiL MASCULi
1
Victor Casas - Joan Serra2
2- JUVENiL MASCULi  ·  CN BANYOLES 1
03:23.4 (1)
1:41.7 /500m
2
Marc Zubero - Alejandro Alvarez1
2- JUVENiL MASCULi  ·  RCN.TARRAGONA 2
03:24.4 (2)
1:42.2 /500m
3
Victor Casas - Joan Serra3
2- JUVENiL MASCULi  ·  CN BANYOLES 1
03:25.5 (3)
1:42.8 /500m
4
Didac Garreta - Adria Veciana5
2- JUVENiL MASCULi  ·  RCN.TARRAGONA 1
03:27.2 (4)
1:43.6 /500m
5
Aniol Marti - Joel Lluis4
2- JUVENiL MASCULi  ·  CN BANYOLES 2
03:27.9 (5)
1:44.0 /500m
6
Clement G?ez ? Alex Combalia3
2- JUVENiL MASCULi  ·  CR. TORTOSA 1
03:28.0 (6)
1:44.0 /500m
7
Aniol Marti - Joel Lluis3
2- JUVENiL MASCULi  ·  CN BANYOLES 2
03:29.2 (7)
1:44.6 /500m
8
Clement Guez - Alex Combalia1
2- JUVENiL MASCULi  ·  CR. TORTOSA 1
03:29.2 (7)
1:44.6 /500m
9
Edgar Juan - Alex Alemany4
2- JUVENiL MASCULi  ·  CN.AMPOSTA
03:29.7 (9)
1:44.9 /500m
10
Marc Zubero - Alejandro Alvarez2
2- JUVENiL MASCULi  ·  RCN.TARRAGONA 2
03:29.9 (10)
1:45.0 /500m
11
Didac Garreta - Adria Veciana2
2- JUVENiL MASCULi  ·  RCN.TARRAGONA 1
03:34.7 (11)
1:47.4 /500m
12
Edgar Juan - Alex Alemany3
2- JUVENiL MASCULi  ·  CN.AMPOSTA
03:36.4 (12)
1:48.2 /500m
13
Valentino Suanno - Oriol Martinez4
2- JUVENiL MASCULi  ·  CR. TORTOSA 2
03:48.3 (13)
1:54.2 /500m
14
Valentino Suanno ? Oriol Martinez1
2- JUVENiL MASCULi  ·  CR. TORTOSA 2
03:52.1 (14)
1:56.1 /500m
1X SeNiOR FEMENi
1
Paula Malagelada4
1X SeNiOR FEMENi  ·  BANYOLES 2
03:59.8 (1)
1:59.9 /500m
2
Paula Malagelada2
1X SeNiOR FEMENi  ·  CN.BANYOLES 2
04:03.3 (2)
2:01.7 /500m
3
Adela Romero5
1X SeNiOR FEMENi  ·  TORTOSA 1
04:03.4 (3)
2:01.7 /500m
4
Adela Romero1
1X SeNiOR FEMENi  ·  CR. TORTOSA 1
04:05.5 (4)
2:02.8 /500m
5
Ainoa Masana 1
1X SeNiOR FEMENi  ·  RC.MARiTiM 1
04:11.4 (5)
2:05.7 /500m
6
Ainhoa Massana3
1X SeNiOR FEMENi  ·  MARÍTIM 1
04:14.0 (6)
2:07.0 /500m
7
Silvia Conde1
1X SeNiOR FEMENi  ·  MARTÍTIM 2
04:15.4 (7)
2:07.7 /500m
8
Silvia Conde 2
1X SeNiOR FEMENi  ·  RC.MARiTiM 2
04:15.6 (8)
2:07.8 /500m
9
Aina Masip3
1X SeNiOR FEMENi  ·  CR. TORTOSA 2
04:26.7 (9)
2:13.4 /500m
10
Aina Massip2
1X SeNiOR FEMENi  ·  TORTOSA 2
04:30.3 (10)
2:15.2 /500m
11
Jorgina Martorell4
1X SeNiOR FEMENi  ·  RCN.TARRAGONA
04:30.6 (11)
2:15.3 /500m
Julia Llobera3
1X SeNiOR FEMENi  ·  C.E. OLiMPiC
DNS 
-
Anna llorens 4
1X SeNiOR FEMENi  ·  RC.MARiTiM 3
DNS 
-
2-SeNiOR FEMENi
1
Nuria Puig - Julia Ros1
2-SeNiOR FEMENi  ·  AMPOSTA- OLiMPiC
03:46.9 (1)
1:53.5 /500m
2
Laura Turon - Paula Tarradas2
2-SeNiOR FEMENi  ·  AMPOSTA -BANYOLES
03:50.3 (2)
1:55.2 /500m
3
Aina Arteman - Emma Alimbau3
2-SeNiOR FEMENi  ·  BANYOLES - AMPOSTA
03:55.3 (3)
1:57.7 /500m
1X SeNiOR MASCULi
1
Gerard Sunye1
1X SeNiOR MASCULi  ·  TARRAGONA 1
03:28.9 (1)
1:44.5 /500m
2
Ferran Climent2
1X SeNiOR MASCULi  ·  AMPOSTA 2
03:29.4 (2)
1:44.7 /500m
3
Joan Bel2
1X SeNiOR MASCULi  ·  AMPOSTA 1
03:30.3 (3)
1:45.2 /500m
4
Joan Bel3
1X SeNiOR MASCULi  ·  AMPOSTA 1
03:30.7 (4)
1:45.4 /500m
5
David Ballester 4
1X SeNiOR MASCULi  ·  RC.MARiTiM 1
03:31.3 (5)
1:45.7 /500m
6
Gerard Sunye4
1X SeNiOR MASCULi  ·  TARRAGONA 1
03:31.3 (5)
1:45.7 /500m
7
Ferran Climent3
1X SeNiOR MASCULi  ·  AMPOSTA 2
03:31.9 (7)
1:46.0 /500m
8
David Ballester3
1X SeNiOR MASCULi  ·  RC. MARÍTIM 1
03:32.1 (8)
1:46.1 /500m
9
David Ballester4
1X SeNiOR MASCULi  ·  MATÍTIM 1
03:32.4 (9)
1:46.2 /500m
10
Gerard Andreu3
1X SeNiOR MASCULi  ·  RCN.TARRAGONA 2
03:32.5 (10)
1:46.3 /500m
11
Gerard Andreu5
1X SeNiOR MASCULi  ·  TARRAGONA 2
03:33.9 (11)
1:47.0 /500m
12
Ferran Climent3
1X SeNiOR MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 2
03:34.4 (12)
1:47.2 /500m
13
Gerard Andreu4
1X SeNiOR MASCULi  ·  RCN. TARRAGONA 2
03:34.6 (13)
1:47.3 /500m
14
Joan Bel3
1X SeNiOR MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 1
03:34.7 (14)
1:47.4 /500m
15
Dani sigurjornsson5
1X SeNiOR MASCULi  ·  RC.MARiTiM 4
03:34.8 (15)
1:47.4 /500m
16
Gerard Sunye3
1X SeNiOR MASCULi  ·  RCN.TARRAGONA 1
03:35.2 (16)
1:47.6 /500m
17
Bruno Raimondo4
1X SeNiOR MASCULi  ·  CN BANYOLES 2
03:35.7 (17)
1:47.9 /500m
18
Dani Sigurbjonson5
1X SeNiOR MASCULi  ·  RC.MARÍTIM 4
03:36.0 (18)
1:48.0 /500m
19
Eros Vilar2
1X SeNiOR MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 3
03:36.2 (19)
1:48.1 /500m
20
Dani Sigurbjonson3
1X SeNiOR MASCULi  ·  MARÍTIM 4
03:37.1 (20)
1:48.6 /500m
21
Andreu Boix 1
1X SeNiOR MASCULi  ·  CN BANYOLES 1
03:37.2 (21)
1:48.6 /500m
22
Nicolas Cardona 4
1X SeNiOR MASCULi  ·  RC.MARiTiM 2
03:38.7 (22)
1:49.4 /500m
23
Eros Vilar4
1X SeNiOR MASCULi  ·  AMPOSTA 3
03:38.7 (22)
1:49.4 /500m
24
Gregorio Garcia4
1X SeNiOR MASCULi  ·  C.E.OLiMPiC
03:38.8 (24)
1:49.4 /500m
25
Eros Vilar5
1X SeNiOR MASCULi  ·  AMPOSTA 3
03:38.9 (25)
1:49.5 /500m
26
ivo Perpinya2
1X SeNiOR MASCULi  ·  BARCELONA CR.2
03:40.0 (26)
1:50.0 /500m
27
Bruno Raimondo2
1X SeNiOR MASCULi  ·  BANYOLES 2
03:40.1 (27)
1:50.1 /500m
28
Bruno Raimondo2
1X SeNiOR MASCULi  ·  BANYOLES 2
03:40.2 (28)
1:50.1 /500m
29
Nicolas Cardona1
1X SeNiOR MASCULi  ·  Maritim 2
03:41.5 (29)
1:50.8 /500m
30
Manuel Garcia 2
1X SeNiOR MASCULi  ·  BARCELONA CR.1
03:43.3 (30)
1:51.7 /500m
31
Nicolas Cardona1
1X SeNiOR MASCULi  ·  MARÍTIM 2
03:44.9 (31)
1:52.5 /500m
32
Andreu Boix1
1X SeNiOR MASCULi  ·  BANYOLES 1
03:45.5 (32)
1:52.8 /500m
33
Andreu Boix5
1X SeNiOR MASCULi  ·  BANYOLES 1
03:45.8 (33)
1:52.9 /500m
34
Jordi Manye5
1X SeNiOR MASCULi  ·  RCN.TARRAGONA 3
03:46.9 (34)
1:53.5 /500m
35
Xavier Royo1
1X SeNiOR MASCULi  ·  CN.AMPOSTA 4
03:49.7 (35)
1:54.9 /500m
36
Jaume Casanova5
1X SeNiOR MASCULi  ·  CR.DELTA 1
03:51.6 (36)
1:55.8 /500m
37
Valentin Coombes5
1X SeNiOR MASCULi  ·  RC.MARiTiM 5
03:57.8 (37)
1:58.9 /500m
38
Quim Lloberas 1
1X SeNiOR MASCULi  ·  RC.MARiTiM 3
03:57.9 (38)
1:59.0 /500m
39
Albert Zubero1
1X SeNiOR MASCULi  ·  RCN.TARRAGONA 4
04:08.6 (39)
2:04.3 /500m
40
Andreu Vila2
1X SeNiOR MASCULi  ·  CR.DELTA 2
04:17.4 (40)
2:08.7 /500m
2- SeNiOR MASCULi
1
Alex Paga - Guillermo Gonzalez4
2- SeNiOR MASCULi  ·  AMPOSTA - BARCELONA CR
03:17.6 (1)
1:38.8 /500m
2
Alexander Delgado- Pau sanchez3
2- SeNiOR MASCULi  ·  AMPOSTA- BARCELONA CR
03:20.5 (2)
1:40.3 /500m
3
Oriol Mateo - Albert Barrera4
2- SeNiOR MASCULi  ·  CN.AMPOSTA
03:22.0 (3)
1:41.0 /500m
4
Alex Sigurbjonson - Pau Vela2
2- SeNiOR MASCULi  ·  MARÍTIM - BANYOLES
03:22.0 (3)
1:41.0 /500m
5
Alex Paga - Guillermo Gonzalez3
2- SeNiOR MASCULi  ·  AMPOSTA- BARCELONA CR
03:22.3 (5)
1:41.2 /500m
6
Alex Sigurbjornsson- Pau Vela 2
2- SeNiOR MASCULi  ·  CN BANYOLES - MARiTiM
03:23.2 (6)
1:41.6 /500m
7
Cervera Aleix -Victor Argento1
2- SeNiOR MASCULi  ·  CN BANYOLES 1
03:23.5 (7)
1:41.8 /500m
8
ismael Rifi - Pau Simo2
2- SeNiOR MASCULi  ·  CR.TORTOSA
03:24.1 (8)
1:42.1 /500m
9
Alexander Delgado - Pau Sanchez3
2- SeNiOR MASCULi  ·  AMPOSTA 1
03:25.4 (9)
1:42.7 /500m
10
Sergi Olid - Aleix Rangel 1
2- SeNiOR MASCULi  ·  DELTA-AMPOSTA
03:26.7 (10)
1:43.4 /500m
11
Oriol Mateo - Albert Barrera5
2- SeNiOR MASCULi  ·  AMPOSTA 2
03:26.8 (11)
1:43.4 /500m
12
Ismael Rifi - Pau Simó1
2- SeNiOR MASCULi  ·  TORTOSA
03:31.8 (12)
1:45.9 /500m
2- SeNiOR FEMENi
1
Nuria Puig - Júlia Ros3
2- SeNiOR FEMENi  ·  AMPOSTA- OLÍMPIC
03:43.5 (1)
1:51.8 /500m
2
Aina Arteman - Emma Alimbau2
2- SeNiOR FEMENi  ·  BANYOLES - AMPOSTA
03:48.0 (2)
1:54.0 /500m
3
Laura Turon - Paula Tarradas4
2- SeNiOR FEMENi  ·  AMPOSTA -BANYOLES
03:56.0 (3)
1:58.0 /500m

DNS = Did not Start,   DNF = Did not Finish,   DQ = Disqualified
Timing with RaceClocker.com